پودر لباسشویی پرسیل 10 کیلویی ترکیه فرش شما را تبدیل به ابریشم می کند

شوینده‌های لباسشویی مدرن حاوی سورفکتانت‌ها، سایر مواد فعال (مانند روشن‌کننده‌های نوری)، رایحه‌ها، اتصال دهنده‌های یونی کلسیم و منیزیم (سدیم ارتوفسفات)، آنزیم‌ها و بالاست نمک (مانند سولفات سدیم) هستند.

شوینده برای شستشوی خودکار حاوی موادی است که تشکیل کف را سرکوب می کند. پودر لباسشویی پرسیل 10 کیلویی ترکیه نیز وجود دارند که در آنها فسفات ها با موادی جایگزین می شوند که برای سلامتی انسان و طبیعت کمتر خطرناک یا حتی ایمن هستند.

در روسیه در سال 2009 تقریباً 1 میلیون تن پودر لباسشویی تولید شد. یک چهارم این حجم به قزاقستان، اوکراین و بلاروس صادر شد. صادرات پودرهای لباسشویی از واردات بیشتر است.

مصرف پودر توسط روس ها کمتر از 6 کیلوگرم به ازای هر نفر است. سهم پودرهای لباسشویی اتوماتیک در بازار بیشتر از پودرهای لباسشویی دستی است و به طور مداوم در حال افزایش است: طبق گزارش AC Nielsen، در نیمه اول سال 2008، سهم پودرهای لباسشویی اتوماتیک به 75٪ رسید.

سهم پودرهای لباسشویی (به گفته AS Nielsen) تولید شده توسط سه شرکت بزرگ (پروکتر اند گمبل، هنکل و نفیس) در سال های گذشته از 80 درصد بازار روسیه فراتر رفته است.

برای 2008-2009 سهم نفیس دو برابر شده و تا سال 2010 به 10 درصد رسیده است، سهم P&G در این دوره به 47 درصد کاهش یافته است و هنکل 28 درصد را اشغال می کند. دومین گروه بزرگ شامل Aist، Nevskaya Kosmetika، Reckitt Benckiser و Cussons است در ابتدای سال 2010، سهم کل پودرهای لباسشویی این شرکت ها حدود 10٪ از بازار روسیه بود.

10 درصد باقی مانده بین ده ها شرکت مانند حیات، سودا، وسنا و … توزیع می شود.پودرهای لباسشویی برای شستشوی اتوماتیک تولید شده در روسیه با پودرهای تولید شده در اروپا و تعدادی از کشورهای دیگر متفاوت است.

در کشورهای اتحادیه اروپا محصولات غلیظ (فشرده) تولید می کنند که در آن سولفات سدیم بالاست یک سوم کمتر از روسیه است. پودرهای فوق فشرده نیز وجود دارند که در آنها نسبت سورفکتانت ها حتی بیشتر است.

در فدراسیون روسیه، پودرهای فشرده – که در روسیه تولید نمی شوند – توسط Cussons، Frosch و Amway فروخته می شوند. به عنوان یک ابزار ابتکاری، باید به پودرهای لباسشویی بر اساس ماده معدنی ترونا، تولید اوکراین نیز اشاره کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.